Ekibimiz

Norma NASİ ŞEBİ

Uzman Psikolog-Oyun Terapisti

Bebeklik dönemi, okul öncesi, ilkokul çağı ve ön ergenlik dönemindeki çocukların tanıma ve özelliklerine uygun yönlendirme, sorun çözme çalışmaları ve grup çalışmaları yapmaktadır.

Dilara IŞIK

Uzman Klinik Psikolog

Çocuk ve ergenlerle çalışmakta; Sanat Terapisi, Bilişsel Davranışçı Terapi, EMDR ve Çocuk Merkezli Oyun Terapisi uygulamaktadır.

Özge KARA

Uzman Psikolog

Çocuk ve ergenlerle çalışmakta olup, Çocuk Merkezli Oyun Terapisi, Filial Terapi, Bilişsel-Davranışçı Terapi  ekollerini uygulamaktadır.

Buse YAYLA

Uzman Psikolojik Danışman

Kaygı, Stres, İletişim Problemleri, Tükenmişlik, Performans Kaygısı, Fobiler, İlişki Sorunları, Duyguları Yönetme, Kendini Tanıma, Öznel Mutluluk, Varoluşsal Kaygılar, Özgüven gibi üzerine çalışmaktadır.

Müge BAYOĞLU TURHAN

Psikolog-Aile Danışmanı

5- 17 yaş grubu çocuk ve ergenlere yönelik değerlendirme testleri uygulamakta ve terapi süreçleri yürütmektedir. Özellikle Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğu’na yönelik programlar uygulamakla beraber özel öğrenme güçlüğü, çocuk ve ergenlerde kaygı, aile içi iletişim, akran ilişkilerinde sorunlar, davranış bozukluğu, öfke kontrolü alanlarında çocuk, ergen ve aileler ile BDT uygulamaları yapmaktadır.